top of page
banner-Gaasterlander_kraamafdeling_okt2018-4_edited.png

Ons team

Gaasterlander_Portretten-John-_okt2018-1

John Lorist

Ontwikkelaar

“Om mee te mogen doen op de varkensmarkt, is vóór de fanfare uit willen lopen van levensbelang.”

T. 06 2188 3120

E. john@frievar.com

Niels van Doorn.jpeg

Niels van Doorn

Strateeg

“Om met ons eigen vleesmerk een positie te veroveren in de vleesindustrie, moet je stevig in je zadel blijven zitten.”

T. 06 3130 1408 

E. niels@cvdoorn.nl

Gaasterlander_portretten-Steven_okt2018-

Steven Dekker

Ketenregisseur

“Ketendenken is alle betrokkenen, van deelnemer tot adviseur, op het juiste moment laten schakelen.”

T. 06 5575 0595

E. steven@frievar.com

profielfoto-Ciska.png

Ciska Sterk

Organisator a.i.

“Ervoor zorgen dat alles – voor en achter de schermen – goed geregeld is voor onze deelnemers en partners. Dat is “Goed voor elkaar!”  

 

T. 0514 58 1991

T. 06 2269 7188

E. ciska@frievar.com

Threa.HEIC

Threa Lorist-Steijn

Media manager

“Voor het delen van nieuws en informatie met onze bestaande en nieuwe relaties, zijn wij ook online actief en goed te vinden.”

T. 0514 58 1991

T. 06 4600 4149

E. threa@hemelumerhoeve.nl

mark-van-sambeek.jpg

Mark van Sambeek

Toezichthouder

“Iedere nieuwe ontwikkeling binnen Frievar moet iets goeds opleveren voor onze deelnemers.”

T. 06 1219 0982

E. mark@frievar.com

Edwin-1.jpg

Edwin Vis

Verbinder

“De consument wil het verhaal achter de producten van zijn slager weten, de boer wil de consument laten weten wat hij produceert.”

T. 06 2260 3998

E. edwin@gaasterlander.nl

Peter-v-Huit.png

Peter van Huit

Controller

"De geldstromen binnen de varkenshouderij zijn complex.

Voor alle betrokken partijen moet het kloppen.”

Wegens ziekte is Peter voor onbepaalde tijd afwezig

Margaux.png

Margaux Pirovano

Financiële allrounder a.i.

“Een goed lopende administratie en het leveren van kruiden bij onze varkenshouders. Achter de schermen worden de puntjes op de i gezet.”

T. 0514 58 1991
T. 06 5185 3620

E. margaux@frievar.com

bottom of page