Ons team

 Ons team 

Gaasterlander_Portretten-John-_okt2018-1

John Lorist

Ontwikkelaar

“Om mee te mogen doen op de varkensmarkt, is vóór de fanfare uit willen lopen van levensbelang.”

Mobielnummer: 0621883120

E-mailadres: john@frievar.com

Gaasterlander_zwangere-varkens_okt2018-6

Cor van Doorn

Strateeg

“Om met onze eigen vleesmerken een positie te veroveren in de vleesindustrie, moet je stevig in je zadel blijven zitten.”

Mobielnummer: 0653670630

E-mailadres: cor@cvdoorn.nl

Gaasterlander_portretten-Steven_okt2018-

Steven Dekker

Ketenregisseur

“Ketendenken is alle betrokkenen, van deelnemer tot adviseur, op het juiste moment laten schakelen.”

 

Mobielnummer: 0655750595

E-mailadres: steven@frievar.com

Ilse.jpg

Ilse Vessies-Meij

Organisator

“Voor Frievar is ‘het clubgevoel’ een groot goed. Waar mogelijk is dat het uitgangspunt van de contactmomenten met onze deelnemers en partners.”

Telefoonnummer kantoor: 0514581991

E-mailadres: ilse@hemelumerhoeve.nl

Threa.HEIC

Threa Lorist-Steijn

Media manager

“Voor het delen van nieuws en informatie met onze bestaande en nieuwe relaties, zijn wij ook online actief en goed te vinden.”

Telefoonnummer kantoor: 0514581991

Mobiel nummer: 0646004149

E-mailadres: threa@hemelumerhoeve.nl

mark-van-sambeek.jpg

Mark van Sambeek

Toezichthouder

“Iedere nieuwe ontwikkeling binnen Frievar moet iets goeds opleveren voor onze deelnemers.”

Mobielnummer: 0612190982

E-mailadres: mark@frievar.com

Edwin-1.jpg

Edwin Vis

Verbinder

“De consument wil het verhaal achter de producten van zijn slager weten, de boer wil de consument laten weten wat hij produceert.”

Mobielnummer: 0622603998

E-mailadres: edwin@gaasterlander.nl

Peter-v-Huit.jpg

Peter van Huit

Controleur

"De geldstromen binnen de varkenshouderij zijn complex. Voor alle betrokken partijen moet het kloppen.”

Telefoonnummer kantoor: 0514581991

Mobielnummer: 0621103262

E-mailadres: peter@frievar.com

Foto Margaux.jpg

Margaux Pirovano

Financiële allrounder

“Een goed lopende administratie en het leveren van kruiden bij onze varkenshouders. Achter de schermen worden de puntjes op de i gezet.”

Telefoonnummer kantoor: 0514581991

Mobiel nummer: 0651853620

E-mailadres: margaux@frievar.com

vacature.png

VACATURE

Managementassistent 10-16 uur

Solliciteren kan tot 10 mei a.s. De eerste gesprekken vinden plaats op vrijdag 13 mei. We zien uit naar je reactie

Wil je meer weten? Mail of bel met Ilse Vessies-Meij  (ilse@hemelumerhoeve.nl / 06-25253205).